Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozor!! provoz vlaků o Vánocích

21. 12. 2007

V pondělí 24. prosince budou jezdit spoje Českých drah jako v neděli a svátek,   mezi 18. a 19. hodinou pak bude postupně provoz většiny regionálních i některých   dálkových vlaků utlumen. V úterý 25. prosince pojedu vlaky také podle nedělních   jízdních řádů, bude ale částečně slabší ranní provoz.

Většina regionálních vlaků, která jede po šesté hodině večer, má v jízdním   řádu poznámku, že nejede na Štědrý den. Týká se to spojů v celé České republice.   Nepojede v tuto dobu ani řada vnitrostátních rychlíků či vlaků InterCity, poslední   pendolino z Prahy do Ostravy odjede už v 15:23.

Výjimku tvoří noční mezinárodní rychlíky a vlaky EuroNight do Německa, Polska   i na Slovensko, které jedou bez omezení i v noci z 24. na 25. prosince.

Všichni cestující získají veškeré potřebné informace o svých spojích 24   hodin denně v kontaktním centru Českých drah na lince 840 112 113.

Ráno 25. prosince nejedou některé regionální vlaky v brzkých ranních   hodinách, klasický nedělní provoz začne mezi šestou a sedmou hodinou ráno.

Ještě před Štědrým dnem, o víkendu 22. a 23. prosince posílí České dráhy   mimořádně některé spoje mezi Prahou a Ostravou, Bohumínem, Košicemi, Vsetínem   nebo Zvolenem. V neděli bude mimořádně posílen také noční autovlak z Prahy   do Popradu o další vůz pro přepravu automobilů.

Ve středu 26. prosince pojedou mimořádné posilové vozy na spojích do Prahy   ze Vsetína, Třince nebo Košic a posílená souprava pojede také z Bohumína do   Brna

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář